Availability: In Stock

Hegeli dhe shteti

Autor: Éric Weil
SKU: 9789928373045

1,000L

Ne kete liber vijne te permbledhura pesë konferenca mbi filozofinë e së drejtës shkruar nga nje nga mendimtaret me te spikatur te kohes tone.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Shtëpia botuese

Nr i faqeve

217

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Hegeli dhe shteti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *