Availability: In Stock

Gruaja brenda meje

SKU: 9789928086884

1,300L

“‘Gruaja brenda meje” – një histori e guximshme dhe çuditërisht prekëse për lirinë, famën, amësinë, mbijetesën, besimin dhe shpresën.

Përshkrim

Në qershor të vitit 2021, e gjithë bota e dëgjoi kur Britney Spears foli hapur në gjykatë. Ndikimi që pati ndarja e të vërtetës së saj, me zërin e saj – ishte i pamohueshëm dhe ndryshoi rrjedhën e jetës së saj dhe të shumë të tjerëve.

“Gruaja brenda meje” zbulon për herë të parë udhëtimin e jashtëzakonshëm – dhe forcën që ka brenda saj njëra prej interpretuesve më të mëdha në historinë e muzikës pop.

Shkruar me çiltërsi dhe humor të jashtëzakonshëm, kujtimet  revolucionare të Spears hedhin dritë mbi forcën e qëndrueshme të muzikës dhe dashurisë – dhe rëndësinë që ka një grua e cila, më në fund, e tregon historinë e saj, me fjalët e veta.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

312

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gruaja brenda meje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *