Availability: In Stock

Gjergj Fishta, jeta dhe vepra

SKU: 05343

700L

Informacion shtesë

Autori
Gjuha

Nr i faqeve

330

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Gjergj Fishta, jeta dhe vepra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *