Availability: In Stock

Gjera qe nuk i kapercyem kurre

Autor: Lucy Score
SKU: 9789928005557

1,400L

“Gjëra që nuk i kapërcyem kurrë” është një roman i mbushur me humor, romancë dhe zhvillim të karaktereve. Shkrimi i Lucy Score sjell një histori argëtuese dhe frymëzuese për të gjithë ata që besojnë në aventurat e jetës dhe mundësinë e dashurisë së vërtetë që lind në mënyra të papritura.

Përshkrim

Historia zhvillohet kur Frankie dhe Aiden përballen me një situatë të papritur kur ata përfundojnë duke ndarë një banesë. Në vend që të qëndrojnë armiq, ata vendosin të bëjnë një marrëveshje: të shkojnë së bashku përpara për të shpëtuar në fund interesat e tyre të përbashkëta. Kjo çon në një serë ngjarjesh të papritura, aventurash humoristike dhe ndjenja që zhvillohen mes tyre.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

495

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Gjera qe nuk i kapercyem kurre”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *