Availability: In Stock

FUQIA E MITIT

SKU: 9789951814195

1,200L

Ky liber i jashtezakonshem zbulon se si temat dhe simbolet e rrefimeve te lashta vazhdojne t’i japin kuptim lindjes, vdekjes, dashurise, dhe luftes.

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

366

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “FUQIA E MITIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *