Availability: In Stock

Fundamentalizmi I Religjioneve Te Medha Monoteiste Dhe Globalizimi

Autor: Iskender Pala
SKU: 05981

500L

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

214

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fundamentalizmi I Religjioneve Te Medha Monoteiste Dhe Globalizimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *