Availability: In Stock

Fëmijët e muzgut

SKU: 9789928292827

700L

Libri rrëfen vetminë e tyre ekzistenciale dhe frikën për të mos gjetur kurrë lumturinë e mirëfilltë.

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

116

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fëmijët e muzgut”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *