Availability: In Stock

E ka radhen tjetri

SKU: 9789928377159

1,200L

Ka kaluar një vit që kur Simon Kelleheri u nda nga jeta. Mejvi ndjek klasën e njëmbëdhjetë në Gjimnazin Bejvju. Zor se flitet më për vdekjen e Simonit.

Mirëpo shfaqet një lojë anonime: “Të Vërtetën apo Sfidën”, që mban pezull gjithë nxënësit. Kushdo që nuk pranon të luajë, do të dalë zbuluar. Kur vjen radha e Mejvit, ajo refuzon të marrë pjesë – dhe bien kambanat e alarmit. Papritmas Gjimnazi Bejvju mbledh përsëri: kureshtarët, gazetarët, policinë.

Sepse ka ndodhur një tjetër vdekje…

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

334

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “E ka radhen tjetri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *