Availability: In Stock

Dashuri dhe pushtet

Autor: Bruno Vespa
SKU: 05293

1,200L

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

342

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dashuri dhe pushtet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *