Availability: In Stock

Dante dhe ne

SKU: 9789992795859

2,000L

” Përftytyrova një vepër magjike , një panel që në të njejtën kohë është edhe një botë e vogël : ky panel është poema e Dantes , skajet e së cilës përkufizojnë universin ” ( JL Borges)

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

384

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dante dhe ne”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *