Availability: In Stock

Biologjia për maturën shtetërore

SKU: 978-9928-08-385-2

800L

Biologjia për maturën shtetërore është krijuar për t’ju ardhur në ndihmë, në përgatitjen për provimin më të rëndësishëm të gjimnazit. Informacioni bazë i teorisë do t’u ndihmojë të sistemoni në mënyrë të përmbledhur dijet tuaja, ndërsa ushtrimet t’i praktikoni ato. Modelet e testeve të maturës do t’u parapërgatitin dhe aftësojnë për të qenë të sigurt në provim. Libri është i ndarë në 19 kapituj dhe është mbështetur në programin mësimor të miratuar nga MASR, pavarësisht se cilin botim keni në përdorim. Në fund të librit janë përgjigjet e ushtrimeve. Në ­llim provoni t’i zgjidhni vetë, kështu do të kuptoni arritjet tuaja.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

176

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Biologjia për maturën shtetërore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *