Availability: In Stock

Antologjia e poezise arabe dhe persiane

SKU: 01565

1,500L

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

233

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Antologjia e poezise arabe dhe persiane”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *