Availability: In Stock

Antipinoku

SKU: 9789928466679

1,000L

Çfarë është AntiPinoku? Procesi i të shndërruarit nga njeri në marionetë? Apo nga adult në ‘infans’ (në sensin e kujt nuk di të flasë)? Kjo përmbledhje me tregime të shkurtra është një serënditje fshehkash (lexo si vend0shehjejesh, të vërtetash dhe të vetvetes). 6 tregime nomade dhe pa atdhe

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

207

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Antipinoku”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *