Availability: In Stock

30 gjera qe duhet t’i kete dhe duhet t’i dije cdo grua kur behet 30 vjec

SKU: 06170

900L

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

180

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “30 gjera qe duhet t’i kete dhe duhet t’i dije cdo grua kur behet 30 vjec”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *