Availability: In Stock

15 ligjet themelore te rritjes

Autor: John Maxwell
SKU: 10024

1,200L

Ky libër i tretë, në serinë e Ligjeve të John Maxwell-it (pas librit 21 ligjet e padiskutueshme të lidershipit, me katër milionë kopje të shitura dhe librit 17 ligjet e padiskutueshme të punës në grup, me dy milionë kopje të shitura), do të të ndihmojë të bëhesh nxënës i përhershëm, potenciali i të cilit rritet vazhdimisht dhe nuk “shteron” kurrë: Zbatoji në jetë dhe shfrytëzo potencialin tënd

Informacion shtesë

Shkrimtarët

Gjuha

Shtëpia botuese

Nr i faqeve

344

Autori

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “15 ligjet themelore te rritjes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *