Availability: In Stock

10 X: Rregulli i vetem qe ben dallimin ndermjet suksesit dhe deshtimit

Autor: Grant Cardone
SKU: 06225

1,500L

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

265

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10 X: Rregulli i vetem qe ben dallimin ndermjet suksesit dhe deshtimit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *