Availability: In Stock

Joshi femrat me sinqeritet

Autor: Mark Manson
SKU: 10190

1,300L

Ky eshte nje liber per t’u bere nje mashkull me terheqes, jo mbi bazen e marifeteve, taktikave, lojerave apo teknikave, por mbi zhvillimin vetjak. Te vertetat qe gjenden brenda mbeshteten ne dekada te tera studimesh psikologjike. Flet per procesin e joshjes si nje proces emocional, ne vend qe te shqetesohesh per hapat logjike qe duhet te ndjekesh. Synimi i tij eshte te krijosh lidhje te thella me femrat, ne vend qe te perpiqesh t’u besh pershtypje. Eshte guida me e plote dhe me e sinqerte se si nje mashkull mund te terheqe femrat pa u shtirur, pa genjyer dhe pa imituar te tjeret. Mjaft u solle si mashkull terheqes dhe behu i tille.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

336

Shtëpia botuese

Shkrimtarët