Availability: In Stock

Helena, Ismaili dhe une

Autor: Meri Lalaj
SKU: 10253

810L

Meri Lalaj, nje mesuese letersie dhe krijuese qe pati fatin te kaloje momente te bukura me personalitete te shquara te kultures dhe letersise shqipe gjate shekullit te XX, na le deshmine e saj per njohjet qe pati me ciftin Kadare vetem pak momente para se te largohej nga jeta.

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

160

Shtëpia botuese

Shkrimtarët