Availability: In Stock

10 minuta e 38 sekonda ne kete bote te cuditshme

Autor: Elif Shafak
SKU: 9788830000000

1,200L

“Ky roman kaleidoskopik të ngazëllen me gjallërinë e protagonistes… Edhe pse jeta e Leilës gëlon nga tragjeditë, Shafaku përqendrohet te besnikëria dhe mirësia e saj, te gëzimi që ndien ajo nga miqësia dhe te tekat e jetës së Stambollit.”

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

366

Shtëpia botuese

Shkrimtarët