Availability: In Stock

Ordesa

Autor: Manuel Vilas
SKU: 978994306909

1,200L

Shkruar në çaste të dhimbshme , por gjithmonë me të njejtin emocion , ky libër është kronika intime e Spanjës së dekadave të fundit . Gjithashtu , është një rrëfim që na kujton se jemi qenie të pambrojtura , përpara nevojës për t’u ngritur dhe për të vazhduar përpara .

Kategoria: ,

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

362

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ordesa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *