Availability: In Stock

Katër marrëveshjet

SKU: 9789928265012

700L

Në librin Katër marrëveshjet, don Migel Ruiz, zbulon burimin e besimeve kufizuese që na heqin lumturinë dhe krijojnë vuajtje të panevojshme. Bazuar në mençurinë e lashtë Tolteke, katër marrëveshjet ofrojnë një kod të fuqishëm sjellje i cili mund të na e kthejë me shpejtësi jetën në një përvojë të re lirie, lumturie të vërtetë dhe dashurie.

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

144

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Katër marrëveshjet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *