Availability: In Stock

Engjëlli im

SKU: 9789995677152

700L

“Një nga romanet më tronditës që kam lexuar. Një ngjarje e tillë ju mbetet në mendje për një kohë të gjatë, ndoshta përjetë. Dhe ne dalim të ndryshuar nga kjo. Kam dalë krejt i tronditur nga ky lexim. Në një përmasë tjetër. I lënduar, i vrarë, i zemëruar, i tërbuar, i nënshtruar, të gjitha këto ndjenja ndërroheshin me njëra-tjetrën në vijimin e faqeve. Një libër i madh. Një perlë që nuk bie në sy.” Urim Nerguti

Category:

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

87

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Engjëlli im”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *