Availability: In Stock

7 zakonet e njerezve te suksesshem

SKU: 9789951868822

1,400L

Autori jep leksione të fuqishme për ndryshimin individual. Ky është botimi i plotë dhe është shitur më shumë se 15 milionë kopje. Tom Peters e konsiderohet këtë një libër të mrekullueshëm që mund të të ndryshojë jetën….

Informacion shtesë

Autori

Gjuha

Nr i faqeve

424

Shtëpia botuese

Shkrimtarët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “7 zakonet e njerezve te suksesshem”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *